Smart concepts reliable solutions
  • Teun van den Berg

    Teun van den Berg

    Algemeen directeur

    06-23135807

    Achtergrond mechatronica
    25 jaar ervaring in speciaalmachinebouw

    teun@smart-automation.nl
    Frans Burghoorn

    Frans Burghoorn

    Sr. Systeem engineer

    Achtergrond fijnmechanica
    20 jaar ervaring in speciaalmachinebouw

    frans@smart-automation.nl
  • Sietse Krol

    Sietse Krol

    Jr. Projectleider

    Achtergrond autotechniek
    Starter in speciaalmachinebouw

    sietse@smart-automation.nl
    Erna Kolenbrander

    Erna Kolenbrander

    Administratrice

    Achtergrond administratie en personeelszaken

    erna@smart-automation.nl
  • Johan Gerritsen

    Johan Gerritsen

    Sr. Mechanisch engineer

    Achtergrond werktuigbouwkunde
    35 jaar ervaring in speciaalmachinebouw

    johan@smart-automation.nl
    Michel van Hal

    Michel van Hal

    Mechatronisch engineer

    Achtergrond mechanica
    10 jaar ervaring in speciaalmachinebouw

    michel@smart-automation.nl
  • Glenn Evers

    Glenn Evers

    Software engineer

    Achtergrond Mechatronica en Software engineering

    5 jaar ervaring in speciaalmachinebouw

    glenn@smart-automation.nl
    Guido Weide

    Guido Weide

    Software engineer

    Achtergrond Mechatronica en Software engineering

    5 jaar ervaring in speciaalmachinebouw

    guido@smart-automation.nl
  • Clemens Böcker

    Clemens Böcker

    Elektrotechnisch engineer

    Achtergrond Elektrotechniek en Software engineering

    20 jaar ervaring in machinebouw

    clemens@smart-automation.nl