Smart concepts reliable solutions
  • Teun van den Berg

    Teun van den Berg

    Directeur

    06-23135807

    Achtergrond mechatronica
    20 jaar ervaring in speciaalmachinebouw

    teun@smart-automation.nl
    René Flamma

    René Flamma

    Directie

    Achtergrond Mechatronica
    20 jaar ervaring in mechatronische productontwikkeling

    rene@smart-automation.nl
  • Roland Mulder

    Roland Mulder

    Manager projecten - Account manager

    06-19641790

    Achtergrond projectmanagement 20 jaar ervaring.

    roland@smart-automation.nl
    Frans Burghoorn

    Frans Burghoorn

    Sr. mechanisch engineer

    Achtergrond fijnmechanica
    15 jaar ervaring in speciaalmachinebouw

    frans@smart-automation.nl
  • Johan Gerritsen

    Johan Gerritsen

    Sr. mechanisch engineer

    Achtergrond werktuigbouwkunde
    30 jaar ervaring in speciaalmachinebouw

    johan@smart-automation.nl
    Glenn Evers

    Glenn Evers

    Software engineer

    Achtergrond Mechatronica en Software engineering

    Starter in speciaalmachinebouw

    glenn@smart-automation.nl
  • Bram Spruijt

    Bram Spruijt

    Software engineer

    Achtergrond Elektrotechniek, Robotica en Software engineering

    5 jaar ervaring in speciaalmachinebouw

    bram@smart-automation.nl
    Michel van Hal

    Michel van Hal

    Constructeur - Service engineer

    Achtergrond mechanica
    5 jaar ervaring in speciaalmachinebouw

    michel@smart-automation.nl
  • Erna Kolenbrander

    Erna Kolenbrander

    Administratrice

    Achtergrond administratie en personeelszaken

    erna@smart-automation.nl